Roawaken
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roawaken

Tere tulemast!
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Desiré suhted
Lugemas - Page 2 Icon_minitimeNelj Veeb 27, 2014 4:28 pm by Desiré Wolf

» Desiré Wolf
Lugemas - Page 2 Icon_minitimeNelj Veeb 27, 2014 4:24 pm by Desiré Wolf

» ChatChat
Lugemas - Page 2 Icon_minitimeNelj Veeb 20, 2014 12:50 pm by Allie Case

» Ringi uitamas
Lugemas - Page 2 Icon_minitimeReede Dets 20, 2013 8:40 am by Katherine Petrova

» Tule elemendi tund 6-10.klass(Esimene)
Lugemas - Page 2 Icon_minitimeEsm Dets 09, 2013 4:25 pm by Chaos Murray

» Lugemas
Lugemas - Page 2 Icon_minitimePüh Dets 08, 2013 7:22 pm by Rosemarie Hathaway

» Mida kuulad?
Lugemas - Page 2 Icon_minitimePüh Dets 08, 2013 6:29 pm by Allie Case

» Katherine Tuba.
Lugemas - Page 2 Icon_minitimePüh Dets 08, 2013 3:24 pm by Katherine Petrova

» Pildid Mackenzie magamistoast
Lugemas - Page 2 Icon_minitimePüh Dets 08, 2013 3:00 pm by Mackenzie Emily Stewart

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(11) oli siin foorumil Teis Sept 25, 2018 1:39 am
Top posters
Katherine Petrova
Lugemas - Page 2 Vote_lcapLugemas - Page 2 Voting_barLugemas - Page 2 Vote_rcap 
Lizzie Night
Lugemas - Page 2 Vote_lcapLugemas - Page 2 Voting_barLugemas - Page 2 Vote_rcap 
Chaos Murray
Lugemas - Page 2 Vote_lcapLugemas - Page 2 Voting_barLugemas - Page 2 Vote_rcap 
Lucas Lowery
Lugemas - Page 2 Vote_lcapLugemas - Page 2 Voting_barLugemas - Page 2 Vote_rcap 
Victoria Ferus
Lugemas - Page 2 Vote_lcapLugemas - Page 2 Voting_barLugemas - Page 2 Vote_rcap 
Kitty Jones
Lugemas - Page 2 Vote_lcapLugemas - Page 2 Voting_barLugemas - Page 2 Vote_rcap 
Rosemarie Hathaway
Lugemas - Page 2 Vote_lcapLugemas - Page 2 Voting_barLugemas - Page 2 Vote_rcap 
Allie Case
Lugemas - Page 2 Vote_lcapLugemas - Page 2 Voting_barLugemas - Page 2 Vote_rcap 
Angeline Caldren
Lugemas - Page 2 Vote_lcapLugemas - Page 2 Voting_barLugemas - Page 2 Vote_rcap 
Shayla Ferus
Lugemas - Page 2 Vote_lcapLugemas - Page 2 Voting_barLugemas - Page 2 Vote_rcap 

 

 Lugemas

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Rosemarie Hathaway
8.klass
Rosemarie Hathaway


Postituste arv : 171
Join date : 14/11/2013

Lugemas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemas   Lugemas - Page 2 Icon_minitimeNelj Dets 05, 2013 5:55 pm

"Issand!" Hüüdis Rose ehmatusest.
Chaose silmad nägid välja natuke hirmutavad. Ikka päris hirmutavad. Üks silm, must, teine lilla.
Kuigi tegelikult oli see ka päris lahe.
"Kes seda juhtub tihti?" Uuris Rose, olles ehatusest üle saanud juba uudishimuga.
Tagasi üles Go down
Chaos Murray
6.klass
Chaos Murray


Postituste arv : 315
Join date : 12/11/2013

Lugemas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemas   Lugemas - Page 2 Icon_minitimeNelj Dets 05, 2013 6:06 pm

"Nii ja naa, ma ei kontrolli seda eriti ja ega ma üritanud ka pole," tunnistas tüdruk jälle naeratades. Tal polnud mitte midagi selle vastu, et ta silmad mõnikord aura värvi läksid või üleüldse, et ta aura mõnikord iseenesest ta ümber kippus tekkima. Enamasti omandas see siis ka mingil määral raudrüü kuju, kuid mitte alati ja peaaegu mitte kunagi polnud see raudrüü täiuslik, kui Chaos sellele just ei keskendnud.
Tagasi üles Go down
Rosemarie Hathaway
8.klass
Rosemarie Hathaway


Postituste arv : 171
Join date : 14/11/2013

Lugemas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemas   Lugemas - Page 2 Icon_minitimeNelj Dets 05, 2013 6:20 pm

"Kas sa kellegi "targaga" seda arutanud pole?" küsis Rose.
"Äkki on see ohtlik sulle endale, kui sa seda kontrollida ei oska?!" Ütles Rose natuke murelikult.
Ega mina ka ju ei tea. Vahest peaks ta seda kellegagi arutama mõtlles Rose enddamisi.
Rose lihtsalt lootis, et midagi halba ei juhtu.
Tagasi üles Go down
Chaos Murray
6.klass
Chaos Murray


Postituste arv : 315
Join date : 12/11/2013

Lugemas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemas   Lugemas - Page 2 Icon_minitimeNelj Dets 05, 2013 6:25 pm

Chaos kortsutas õrnalt kulmu. "Ma ei usu," vastas tüdruk lihtsalt. Ta suutis oma aurat ilusit voolida. Kui ta täiesit kurnatuna muidugi juhtub oma silmade värvi muutma võib sellel kurb lõpp olla, aga noh, siiamaani polnud seda veel juhtunud, kuna sellistel puhkudel tuli kasutada rohkem tahtejõudu ja kogemata see ei kippunud välja lööma.
Tagasi üles Go down
Rosemarie Hathaway
8.klass
Rosemarie Hathaway


Postituste arv : 171
Join date : 14/11/2013

Lugemas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemas   Lugemas - Page 2 Icon_minitimeNelj Dets 05, 2013 6:31 pm

"Kui sa nii arvad!" Vastas Rose lihtsalt.
Ega see tema asi ei olnud. Ta ei tahtnud, et Chaos tema peale pahaseks saaks. Kui ta arvab, et kõik on korras, siis on hästi.
Tagasi üles Go down
Mackenzie Emily Stewart
9.klass
Mackenzie Emily Stewart


Postituste arv : 51
Join date : 04/12/2013

Lugemas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemas   Lugemas - Page 2 Icon_minitimeLaup Dets 07, 2013 12:12 pm

"Ma arvan, et ma lähen pikutan pisut"sõnas Mackenzie tüdrukute jutu vahele. Ta sammus väljapääsu poole, kuid enne lahkumist, pani ta enne võetud raamatu tagasi tema kohale.
Tagasi üles Go down
Rosemarie Hathaway
8.klass
Rosemarie Hathaway


Postituste arv : 171
Join date : 14/11/2013

Lugemas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemas   Lugemas - Page 2 Icon_minitimeLaup Dets 07, 2013 12:25 pm

"Olgu pealegi," sõnas Rose.
"Näeme!" Hõikas ta tüdrukule järele.
Rosele ei meeldinud juhtunu. midagi oli kindlalt mäda.
Tagasi üles Go down
Mackenzie Emily Stewart
9.klass
Mackenzie Emily Stewart


Postituste arv : 51
Join date : 04/12/2013

Lugemas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemas   Lugemas - Page 2 Icon_minitimeLaup Dets 07, 2013 12:27 pm

O.T: Ma lahkun siit teemast siis Wink
Tagasi üles Go down
Chaos Murray
6.klass
Chaos Murray


Postituste arv : 315
Join date : 12/11/2013

Lugemas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemas   Lugemas - Page 2 Icon_minitimeLaup Dets 07, 2013 5:22 pm

"Da-da," lausus Chaos lihtsalt kui jätkuvalt pisut võõras tüdruk leebet tõmbas ja pöördus siis uuesti riiulite poole, et endale veel üks raamat hankida. "Mis sa teed siin muidu?" küsis ta Roselt muuseas, nagu poleks Mackenzie vahepeal ilmunudki.
Tagasi üles Go down
Rosemarie Hathaway
8.klass
Rosemarie Hathaway


Postituste arv : 171
Join date : 14/11/2013

Lugemas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemas   Lugemas - Page 2 Icon_minitimeLaup Dets 07, 2013 5:57 pm

"Ah, ei niisama." Vastas Rose.
"Ma pole selle aasta jooksul siin veel käinud ja mõtlesin, et leian siit äkki mõned raamatud, mis räägivad võitluskunstideks ja võibolla leian midagi ka hinge või siis nagu vaimu elemendi kohta. See on element, mille kohta on väga vähe infot."rääkis Rose.
Ta lootis väga midagi leida.
"Võibolla on raamatukogu keelatud osakonnas raamatuid, mis hinge elementi käsitsevad." ütles Rose mõtlikult.
Tagasi üles Go down
Chaos Murray
6.klass
Chaos Murray


Postituste arv : 315
Join date : 12/11/2013

Lugemas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemas   Lugemas - Page 2 Icon_minitimeLaup Dets 07, 2013 6:07 pm

"Mhm.. Keelatud osakond tundub üldse põneva kohana, ma olen päris pikalt juba sinna minekut plaaninud," tunnistas Chaos. "Aga kas mõned õpetajad ei oska sind aidata võinii? Sa ei ole ju ainuke selle maagia valdaja," küsis tüdruk siis.
Tagasi üles Go down
Rosemarie Hathaway
8.klass
Rosemarie Hathaway


Postituste arv : 171
Join date : 14/11/2013

Lugemas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemas   Lugemas - Page 2 Icon_minitimePüh Dets 08, 2013 11:31 am

"Ma ei tea. MA pole eriti õpetajaga sellest rääkinud. Tahaksin ise asja uurida, aga enamasti ei teata sellest palju." Ütles Rose.
"Ja ausaltöeldes ei tea ma, kas on veel selle elemendi kasutajaid. Pole uurinud." rääkis Rose.
Võibolla peaks selle kohta uurima.
"Keelatud osakonda mineku võib aga kunagi ära ju korraldada küll. See võib huvitab olla." Ütles Rose muiates.
Tagasi üles Go down
Chaos Murray
6.klass
Chaos Murray


Postituste arv : 315
Join date : 12/11/2013

Lugemas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemas   Lugemas - Page 2 Icon_minitimePüh Dets 08, 2013 3:43 pm

"Aga siis oleks võib-olla mõtekas uurida?" pakkus Chaos naeratades ja oma kolme raamatut veidi kohendades, kuna keksmine otsustas maha kukkuda. Mis tal muidugi õnneks ei läinud, sest Kaos oli liiga kiire tema jaoks. "Mhm, peab veidi uurima, milline valve neid öösel on. Ilmselt saaks õpetaja loaga niisama ka sinna, aga noh, vaevalt keegi mulle mingit luba annaks ja siis oleks ka vist pigem vaja teada, mis raamatut ma täpselt tahan," arvas Chassie.
Tagasi üles Go down
Rosemarie Hathaway
8.klass
Rosemarie Hathaway


Postituste arv : 171
Join date : 14/11/2013

Lugemas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemas   Lugemas - Page 2 Icon_minitimePüh Dets 08, 2013 6:13 pm

"Jajah. Aga kui ma küsiksin mõne õpetaja käest, kas nad lubaks mul keelatud osakonnast hinge kohta infot otsida ehk keegi lubaks meid sinna?" Ültes Rose.
"Vahest peaks ikka kellegagi rääkima sellest. Ah, mõtlen selle peale hiljem," lausus ta.
Rose mõtles, kas peaks siit ehk mõne raamatu kaasa võtma ja hakkas riiulis olevaid raamatuid uurima.
Tagasi üles Go down
Chaos Murray
6.klass
Chaos Murray


Postituste arv : 315
Join date : 12/11/2013

Lugemas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemas   Lugemas - Page 2 Icon_minitimePüh Dets 08, 2013 6:17 pm

"Ma arvan, et keegi lubaks sind sinna sellisel juhul," vastas Chaos lihtsalt. "Aga siis sa saaks tulla ja mulle rääkida milline seal üleüldse on ja siis ma saaks sisse murdmist kavandada.. Mhm.." pomises tüdruk siis tavalisest vaiksemalt jättes mulje, nagu ta räägiks endaga.
Tagasi üles Go down
Rosemarie Hathaway
8.klass
Rosemarie Hathaway


Postituste arv : 171
Join date : 14/11/2013

Lugemas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemas   Lugemas - Page 2 Icon_minitimePüh Dets 08, 2013 7:22 pm

Rose ei leidnud siit midagi. Ta tahtis koolipeal veel mõnes kohas käia ja arvas, et oleks paras aeg minna.
Tal ei olnud enam eriti jututuju, kuigi oleks olnud lahe veel Chaosega juttu rääkida.
"Sorry, Chaos. Ma hakkan minema. Ma üritan mõne õpetajaga rääkida ja annan sulle teada, kuidas asjaga on. Kunagi peaks sinna sisse saama. Loodetavasti teeme selle triki kunagi koos ära." Lausu Rose muiates.
Ta keeras ümer ja hakkas väljapääsu poole minema.
"Tsau!" Hõikas ta Chaosele sõbralikult.

OT: Lahkun siit. Lähen hetkel ühte teise teemasse.
Kunagi võime siin uue teema teha!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Lugemas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemas   Lugemas - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Lugemas
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Roawaken :: 6.korrus :: Raamatukogu-
Hüppa: