Roawaken
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roawaken

Tere tulemast!
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Desiré suhted
Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Icon_minitimeNelj Veeb 27, 2014 4:28 pm by Desiré Wolf

» Desiré Wolf
Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Icon_minitimeNelj Veeb 27, 2014 4:24 pm by Desiré Wolf

» ChatChat
Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Icon_minitimeNelj Veeb 20, 2014 12:50 pm by Allie Case

» Ringi uitamas
Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Icon_minitimeReede Dets 20, 2013 8:40 am by Katherine Petrova

» Tule elemendi tund 6-10.klass(Esimene)
Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Icon_minitimeEsm Dets 09, 2013 4:25 pm by Chaos Murray

» Lugemas
Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Icon_minitimePüh Dets 08, 2013 7:22 pm by Rosemarie Hathaway

» Mida kuulad?
Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Icon_minitimePüh Dets 08, 2013 6:29 pm by Allie Case

» Katherine Tuba.
Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Icon_minitimePüh Dets 08, 2013 3:24 pm by Katherine Petrova

» Pildid Mackenzie magamistoast
Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Icon_minitimePüh Dets 08, 2013 3:00 pm by Mackenzie Emily Stewart

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(11) oli siin foorumil Teis Sept 25, 2018 1:39 am
Top posters
Katherine Petrova
Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Vote_lcapOma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Voting_barOma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Vote_rcap 
Lizzie Night
Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Vote_lcapOma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Voting_barOma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Vote_rcap 
Chaos Murray
Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Vote_lcapOma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Voting_barOma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Vote_rcap 
Lucas Lowery
Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Vote_lcapOma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Voting_barOma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Vote_rcap 
Victoria Ferus
Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Vote_lcapOma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Voting_barOma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Vote_rcap 
Kitty Jones
Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Vote_lcapOma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Voting_barOma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Vote_rcap 
Rosemarie Hathaway
Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Vote_lcapOma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Voting_barOma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Vote_rcap 
Allie Case
Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Vote_lcapOma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Voting_barOma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Vote_rcap 
Angeline Caldren
Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Vote_lcapOma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Voting_barOma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Vote_rcap 
Shayla Ferus
Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Vote_lcapOma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Voting_barOma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Vote_rcap 

 

 Oma magicut peab ju kasutama :3

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3
AutorTeade
Victoria Ferus
7.klass
Victoria Ferus


Postituste arv : 185
Join date : 13/11/2013

Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Oma magicut peab ju kasutama :3   Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Icon_minitimeEsm Nov 18, 2013 4:21 pm

"ja mul on igav" lausus Lucas naerdes.
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
10.klass
Lizzie Night


Postituste arv : 344
Join date : 17/11/2013

Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Oma magicut peab ju kasutama :3   Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Icon_minitimeEsm Nov 18, 2013 4:43 pm

"Päris suur puu," lausus Liz siis poisile ja vaata seda puud. "Huvitav kas puud suudavad tõesti meid inimesi vihma eest kaitsta?" küsis ta muigega. "Ma olen näinud, et vihma ajal minnakse puude alla, ise ma pole seda kunagi vajalikus pidanud teha," lisas ta siis juurde.
Tagasi üles Go down
Victoria Ferus
7.klass
Victoria Ferus


Postituste arv : 185
Join date : 13/11/2013

Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Oma magicut peab ju kasutama :3   Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Icon_minitimeEsm Nov 18, 2013 4:46 pm

"jah, ma olen ka näinud" lausus Lucas muiates "aminu arust suht mõtetu"
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
10.klass
Lizzie Night


Postituste arv : 344
Join date : 17/11/2013

Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Oma magicut peab ju kasutama :3   Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Icon_minitimeEsm Nov 18, 2013 4:49 pm

"Tahad katsetada?" küsis Lizzie siis muigega poisilt. Ta võis tekitada juu selle puu kohale ühe vihma pilvekese või isegi mitu.
Tagasi üles Go down
Victoria Ferus
7.klass
Victoria Ferus


Postituste arv : 185
Join date : 13/11/2013

Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Oma magicut peab ju kasutama :3   Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Icon_minitimeEsm Nov 18, 2013 4:50 pm

Lucas hakkas sellepeale naerma. "tänan ei" lausus ta.
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
10.klass
Lizzie Night


Postituste arv : 344
Join date : 17/11/2013

Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Oma magicut peab ju kasutama :3   Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Icon_minitimeEsm Nov 18, 2013 5:02 pm

"Ei soovi rohkem märjaks saada jah?" küsis ta siis muigega vastu. Ta ohkas ja vahtis seda puud. Selle veega ei õnnestunud tal veel eriti midagi väga teha. Ta ei suutnud seda isegi valitseda veel korralikult, ta oli küll siin koolis käinud juba hea mitu aastat aga ta oli neiu, kes pani suht tihti poppi.
Tagasi üles Go down
Victoria Ferus
7.klass
Victoria Ferus


Postituste arv : 185
Join date : 13/11/2013

Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Oma magicut peab ju kasutama :3   Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Icon_minitimeEsm Nov 18, 2013 5:03 pm

"einoh, märjaks saamise osas on mul savi, nagunii olen märg juba" lausus poiss naerdes.
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
10.klass
Lizzie Night


Postituste arv : 344
Join date : 17/11/2013

Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Oma magicut peab ju kasutama :3   Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Icon_minitimeEsm Nov 18, 2013 5:10 pm

"No seda sa oled jaa," lausus Lizzie muigega. "Ja pole minu süü kui mul oli igav," lisas ta siis muigega ja vaatas niisama korraks sinna taevasse. Kus hõljusid mõned üksikud pilved, need ei olnud tüdruku tekitatud.
Tagasi üles Go down
Victoria Ferus
7.klass
Victoria Ferus


Postituste arv : 185
Join date : 13/11/2013

Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Oma magicut peab ju kasutama :3   Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Icon_minitimeEsm Nov 18, 2013 5:12 pm

Lucas naeris sellepeale.
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
10.klass
Lizzie Night


Postituste arv : 344
Join date : 17/11/2013

Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Oma magicut peab ju kasutama :3   Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Icon_minitimeEsm Nov 18, 2013 5:39 pm

Lizzie naeris ka siis nüüd seal. "Tõsiselt ka mul on igav," lausus ta siis läbi naeru. Ei tundu küll, et tal igavaks oli aga oli.
Tagasi üles Go down
Lucas Lowery

Lucas Lowery


Postituste arv : 236
Join date : 15/11/2013

Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Oma magicut peab ju kasutama :3   Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Icon_minitimeEsm Nov 18, 2013 5:42 pm

"tõsiselt ka mul on ka" lausus ka Lucas muiates.
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
10.klass
Lizzie Night


Postituste arv : 344
Join date : 17/11/2013

Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Oma magicut peab ju kasutama :3   Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Icon_minitimeEsm Nov 18, 2013 5:44 pm

"Ma lähen ilmselt kuskile mujale nüüd, siin metsas pole midagi teha. Äkki kuskil mujal leiab mingit tegevust," lausus Lizzie siis muigega aga seisis endiselt veel kohapeal, sest ta mõtles kuhu minna.
Tagasi üles Go down
Lucas Lowery

Lucas Lowery


Postituste arv : 236
Join date : 15/11/2013

Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Oma magicut peab ju kasutama :3   Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Icon_minitimeEsm Nov 18, 2013 5:46 pm

"ma arvan, et ma vast ka" lausus Lucast, siin tõesti polnud midagi teha enam. Ta oota kuna Lizzie lahkub, ei saanud ju neiut jätta sinna.
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
10.klass
Lizzie Night


Postituste arv : 344
Join date : 17/11/2013

Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Oma magicut peab ju kasutama :3   Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Icon_minitimeEsm Nov 18, 2013 6:10 pm

Lizzie siis hakkas astuma kuskile suunas. Poiss oleks võinud ta üksi ka jätta, ta saab endaga ise hakkama juba aastaid on saanud. Tädist pole talle suurt abi kunagi eriti olnud, kõike pidanud ikka ise tegema.
Tagasi üles Go down
Lucas Lowery

Lucas Lowery


Postituste arv : 236
Join date : 15/11/2013

Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Oma magicut peab ju kasutama :3   Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Icon_minitimeEsm Nov 18, 2013 6:23 pm

Lucas kondas kuskile kaugemale, ja siis lälle Lizzie juurde, siis jälle kaugemale jne.
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
10.klass
Lizzie Night


Postituste arv : 344
Join date : 17/11/2013

Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Oma magicut peab ju kasutama :3   Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Icon_minitimeEsm Nov 18, 2013 6:28 pm

Lizzie lihtsalt kõndis selles suunas, kust sai selle kooli juurde tagasi. Ta mõtles midagi koolis sees teha, kas või mõne temp või muud sellist, eks näis mida ta lõpuks siis teeb.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Oma magicut peab ju kasutama :3   Oma magicut peab ju kasutama :3 - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Oma magicut peab ju kasutama :3
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Roawaken :: Väljaspool kooli :: Mets-
Hüppa: